cellulit

Czym jest cellulit?

Większość kobiet, niezależnie od wieku, obserwuje na swoim ciele cellulit. Tak zwana pomarańczowa skórka pojawia się wtedy, kiedy rozmieszczenie tkanki tłuszczowej jest nieprawidłowe. Zazwyczaj zmiany te dotykają kobiety będące w czasie ciąży, po menopauzie lub borykające się ze zmianami hormonalnymi. Również geny wpływają na to, czy i u nas pojawi się cellulit. Nierówności te dostrzec można głównie na skórze w okolicach ud, bioder, pośladków, ramion czy też kolan. Tak pofałdowana skóra nie wygląda dobrze, warto więc wiedzieć jak radzić sobie z cellulitem i jakie zabiegi stosować, by zmniejszyć jego występowanie.

Jak pozbyć się w skuteczny sposób „pomarańczowej skórki” na ciele?

Cellulit nie jest groźny dla zdrowia, jednak nie wygląda estetycznie, dlatego większość pań chciałaby się go pozbyć. Jest wiele ogólnodostępnych zabiegów zmniejszających lub redukujących pojawianie się „pomarańczowej skórki”, jednak większość z nich jest kosztowna lub wymaga czasu. Chemiczne preparaty negatywnie wpływają na wątrobę, chirurgiczne zabiegi zaś niosą ze sobą ryzyko niepowodzenia. Warto mieć na uwadze, że cellulit najlepiej zwalczać naturalnymi środkami. Zobacz też: Jaka dieta antycellulitowa?

Krem na cellulit Vialise – skuteczność gwarantowana!

Bardzo dobrym rozwiązaniem w walce z cellulitem jest regeneracyjne serum Vialise. Dzięki bio-składnikom, krem przenika do komórek tłuszczowych, wchłania się w nie i rozbija od środka, a skóra się wygładza. Vialise wzmacnia naczynia krwionośne, zapobiega ich pękaniu i poprawia krążenie krwi, dzięki czemu eliminuje obrzęki sprzyjające również gromadzeniu się tkanki tłuszczowej. Wyciąg z alg zawarty w kremie przyczynia się do rozpadu nagromadzonych tłuszczów, a kofeina zapobiega ich ponownemu gromadzeniu się. Działanie od wewnątrz przynosi skutek i tylko w ten sposób można skutecznie pozbyć się „pomarańczowej skórki”. Właśnie tak działa serum Vialise, od wewnątrz wpływa na komórki, krążenie krwi, efektem od zewnątrz zaś jest jędrna i gładka skóra bez widocznych oznak cellulitu. Dzięki stosowaniu kremu Vialise już w krótkim czasie zobaczysz efekty, poczujesz się młodziej, a jędrna skóra poprawi twoje samopoczucie! Zobacz, na jakiej podstawie kupować kosmetyki: http://usunac-cellulit.pl/co-zawieraja-skuteczne-kosmetyki-na-cellulit/

3 odpowiedzi do “Co dobrego na cellulit?”

  1. Vialise jest faktycznie bardzo dobrym wyborem, jeśli chodzi o cellulit.
    Przede wszystkim podoba mi się konsystencja i zapach. Efekty też są niczego sobie.
    🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code